Vietoje Engine Cleaner Katalizinis Konverteris Švaresnis Variklis Stiprintuvas Cleaner Universalus Geriausios Kainos

€7.90
Yra sandėlyje
Greitas pristatymas
Parduotuvė::
  • Specifikacija/Vnt.: 100g
  • Funkcija: Valymas
  • Kilmės: KN(Kilmės)
  • Prekės Forma: Skystis
  • Skaičius, Vnt: 1pc

Aprašymas:

Savybės:

1. Pareigos: Giliai išvalyti jūsų keitiklis su Katalizinis Konverteris valiklis be jį pašalinti!Stop baimės paslaugų variklio lemputė mirksi ant ekrano, ir gauti geresnį variklio darbą!

2. Mažiau Teršalų: sumažinti jūsų bendras angliavandenilių kiekį iki 50 procentų.

3. Sumažinti energijos Suvartojimą ir Pagerinti Veiklos rezultatus : Nors sumažinti kuro sąnaudas, padėti valyti kuro įpurškimo sistema, taip pat cilindrai, pagerinti bendrus veiklos rezultatus.

4. Už Visą Sistemą: Ji gali taip pat švarus kitos dalys, pavyzdžiui, deguonies daviklio, kuro purkštuvus, cilindro galvutės, ir kt.

5. Lengva Valyti: Tiesiog supilkite į savo degalų baką.Saugus benzinas / dujos, hybrid", ir " flex-kuro transporto priemonių; nekeičia kuro.Negalima vartoti 2-taktų arba naftos/dujų mišinio variklių.

6. Variklio Apsauga: Tinkama degalų ir išmetamųjų dujų srautą, bus laikyti, kad variklis veikia švaresnė, lygesnė ir geriau, kuriame taip pat bus sumažinti techninės priežiūros išlaidas.

Skelbimas:

1. Objektai gali būti Logotipas, jei norite žinoti, prašome susisiekti su mumis.Jei jūs proto, prašome ne kainos pasiūlymą.

Specifikacija:

Tipas: Katalizinio Konverterio Cleaner

Grynasis kiekis: 120ml skersmens

Komplektą Sudaro:

1 x Katalizinis Konverteris Cleaner

 

Panašūs produktai

Dėmių Šalinimo Purškimo Vonios Sienų Plytelės, Multi-Purpose Cleaner Valymo Purškalas, Vonios Sienelės Švaresnis Namų Valymas Iš
€4.41
10VNT/maišelį Vandens ir Išlydyti Šnypščiosios Tabletės Putų Rankų dezinfekavimo priemonės Skalbimo Odos Valymas
€4.17
20ml Skysčio Oda Remonto Gelio Automobilio Sėdynės Sofa-Namuose Odiniai Papildoma Spalva Remonto Pasta Nulio Įtrūkimų lenkijos Dažų Priežiūra
€4.34
Dezinfekavimo Gamybos Priemonė, Druska Vandens Elektrolizės Dezinfekavimo Purškalų Nešiojamų Namų Ūkio Gaunamas Hipochlorito Rūgšties Generatorius
€12.38
Valymo agentas Bagi
€4.06