MINI OTDR Optinio Pluošto Reflectometer su 9 Funkcijų VFL AMINOETANOLIAI OPM Renginio Žemėlapį 24dB už 64km Kabelis, Ethernet Pluošto Kabelio Testeris otdr

€197.81
Yra sandėlyje
Greitas pristatymas
Parduotuvė::
  • Modelio Numeris: LW-OTDR-391
  • Kilmės: KN(Kilmės)
  • Prekės Pavadinimas: LNKWELL
  • Sertifikavimo: CE
  • Skaidulų Tipas: Multimode

Bendra Informacija

Bangos ilgis 1550±20nm, Dinaminis diapazonas 22dB.Bangos ilgis,1310/1550±20nm, Dinaminis diapazonas 24/22dB.

 

Panašūs produktai

2vnt/lotSC/APC-LC/UPC SC Vyrų LC Moterų Hibridinis Optinio tinklo Adapteris Pluošto Jungtis Singlemode Optinis AdapterFree Pristatymas
€10.34
KELUSHIOptical Skaidulų Suvirinimo Splicer Krepšys Optinių Skaidulų Sandūrų Mašina Specialios Nešiojami Vandeniui tuščios pakuotės Įrankis
€22.58
Laivas iš Ukrainos, rusijos Meniu Aukšto Tiksli OTDR Mini Pro Optinį Laiko Domain Reflectometer 1310nm ir 1550nm Optinio Pluošto FC SC
€204.41
100vnt SC adapteris optinio pluošto vieną įstaigą, sankabos SX SM MM APC OM3 OM4 mėlyna žalia raudona
€13.27
ORIGINALUS ELCT2-20A elektrodai 50/60/70/80 sintezės splicer FMV-60S 50S 70S, 80S, 70S+ 80+ suvirintojas elektrodais
€11.13
Aukštos Kokybės 50mM 30mW 20mW 10 mw 1 mw VFL Optinio Pluošto Kabelių Testeris 10km 20km 30km 50km Metalo Vaizdo Gedimų Lokatorius Raudonos Šviesos Rašiklis
€9.89
Šviesolaidiniai Jungtis valymo priemonė Vienas pelės mygtuku Spustelėkite Optinio Pluošto Švaresnis Pen 2,5 mm SC Valymo Pen
€8.57
ZTE F601 ONT ONU GPON FTTH Modemo opticl linija termical EchoLife GE gpon terminalo f601 Sąsaja anglų GPON Terminalo versija 6.0
€14.42