Kovokite su baisiais monstrais, skraidykite magiškais lėktuvais ar spalvinkite piešinius – PLAYBRUSH pasaulis pilnas nuotykių, kurie patiks visiems šeimos nariams! Tyrinėkite mūsų žaidimus ir patirkite, kaip smagu yra valytis dantis! Ar jūs pasiruošę?

PLAYBRUSH žaidimai sukurti vaikams nuo 3 iki 12 metų. Tačiau vyresni vaikai ir net suaugę žmonės taip pat labai mėgsta PLAYBRUSH!  Įsitikinkite patys!

Pastaba. Šiuo metu 4  žaidimai yra visiškai nemokami, o pilnas žaidimų paketas bei statistikos programėlė prieinami už nedidelį mėnesinį abonementą (2,99 eur/mėn.), kurį bet kada galima nutraukti.

 UTOOTHIA DANCE – šok valydamas dantis ir tapk žvaigžde!


Visas dėmesys sutelktas į tave. Pasirink mėgstamą muziką ir pademonstruok savo šokio įgūdžius viso pasaulio scenose! Kuo tiksliau seksi šokio judesius, tuo bus geresni rezultatai ir apdovanojimai („atrakinsi“ naujus judesius ir pasaulio scenas)! Tačiau pati svarbiausia naujiena: visiškai naujas 2 ŽAIDĖJŲ REŽIMAS! Taigi, dabar net du žaidėjai, valydamiesi dantis, vienu metu gali žaisti šį PLAYBRUSH žaidimą ir kartu varžytis nuostabiame šokių mūšyje!

Pastaba. Ypač tinka mūsų mažiausiems čempionams!

Išlaisvinkite kūrybines galias ir paverskite dantų šepetėlį magišku teptuku! Plati spalvų gama ir skirtingi piešiniai pavers „Utoothia“ pasaulį realybe!

Prisijunkite prie dantukų fėjos ir padėkite atgauti stebuklingą dantuką, kurį pavogė piktasis pabaisiukas Ogre Plaksta. Tik būkite atsargūs, „krobių“ armija bandys jus sustabdyti!

Apsilankykite čia, kad susipažintumėte su visa istorija prieš pradėdami žaidimą.

Pastaba. Ypač tinka mažiems vaikučiams.

Pakilkite aukštai į dangų ir atraskite “Utoothia” pasaulį skrisdami stebuklingu lėktuvėliu. Jūsų misija – atrasti tolimiausius kraštus ir surinkti vertingas žvaigždes savo kelyje.

Kaip vaikai žaidžia šį žaidimą galite pažiūrėti čia arba skaitykite visą istoriją čia!

Atraskite savo vidinį herojų ir atremkite piktųjų dantų monstrų atakas! Jūsų kelionė nuves jus per įvairius „Utoothia“ pasaulius ir už nuopelnus leis atrakinti fantastiškus apdovanojimus.

Sužinokite viską apie „Utoothia“ čia arba pažiūrėkite trumpą filmuką paspaudę čia.

PAVERSKITE DANTŲ ŠEPETĖLĮ MAGIŠKU ŽAIDIMŲ VALDIKLIU!

Žaidėjai

Kiekvienas šeimos narys gali susikurti atskirą paskyrą – pasirinkti herojų ir vardą. Tai reiškia, kad visa šeima gali kartu leistis į dantų valymosi nuotykius ir netgi tarpusavyje lenktyniauti!

Žaidimai

Žaidėjai dalyvauja žaidimuose, valydamiesi dantis. Kiekvienas dantų šepetėlio judesys pavirsta atitinkamu veiksmu pasirinktame žaidime. Nuotaikingai valykite dantis ir rinkite apdovanojimus!

Apdovanojimai

Įveikę įvairius dantų valymosi iššūkius, būsite apdovanoti. Pavyzdžiui, jei valysite dantis du kartus per dieną dvi dienas iš eilės, gausite apdovanojimą „Reguliarumas“.

Statistika

Pasibaigus žaidimui, parodoma statistika. Dėl šios statistikos vaikas sužino, kaip jam sekėsi valytis dantis ir kur dar reikėtų pasistengti. Tai skatina tobulinti dantų valymo techniką.

Su PLAYBRUSH mes siekiame paskatinti Jūsų vaikus geriau rūpintis savo dantukais. O Jums padedame stebėti, kaip vaikai valosi dantis ir mokyti juos įgūdžių tobulinimo. Mielai kviečiame naudotis visomis mūsų programėlėmis!

Mėnesio statistika

Jūs galite matyti, kiek kartų ir kada Jūsų vaikas valėsi dantis. Atminkite, valyti dantis reikia du kartus per dieną bent dvi minutes!  

Savaitės statistika

Savaitės statistika rodoma diagramos pavidalu, todėl tėvams lengviau stebėti vaikų dantų valymosi progresą ir kur dar reikėtų pasistengti.

Dienos statistika

Kaip konkrečią dieną buvo valomi dantys, matysite šiame ekrane. Įvertinkite, kaip išvalyta kiekviena burnos zona atskirai ir bendra visuma.

UŽSISAKYKITE SAVO PLAYBRUSH!

PLAYBRUSH yra visame pasaulyje pripažintas išmanusis dantų priežiūros įrenginys, kuris paverčia kasdienį dantų valymą smagiu žaidimu. Rezultatas – švaresni ir sveikesni vaikų dantukai! Ir daugiau jokio streso vonioje!

Naujiena!