„Utoothia“ žaidimas: didi užduotis laukia tavęs!

Utoothijos karalystei iškilo didelė grėsmė! Kiekvieną dieną vienaakis monstras Plaksta, tampa vis stipresnis ir stipresnis. Kaimiečiai pranešė apie gaisrus, griovimus ir skausmą, kuriuos sukėlė Krobiai – bjaurūs Plakstos pavaldiniai. Utoothijos karalystei liko paskutinė viltis. Pasak senovės legendos tik jaunas ir drąsus dantų valytojas gali surasti dingusį Dantukų fėjos karūnos dantuką ir taip išgelbėti Utoothijos gyventojus.

Ar tu esi dantų valymo herojus? Didi užduotis laukia tavęs! Pasak tos pačios legendos, 12 dantų tampa matomi du kartus per dieną – kylant ir leidžiantis saulei. Tu gali rasti šiuos dantis keliaudamas auštant ir temstant, sekdamas paskui iš kiekvieno danties sklindančią nuostabią šviesą. Nesutaisius Dantukų fėjos karūnos, piktasis Plaksta nebus nugalėtas! Leiskis į PLAYBRUSH nuotykį, pasinerk į Utoothijos pasaulį, apkeliauk 12 šalių ir padėl Dantukų fėjai susigrąžinti jėgas.

PLAYBRUSH – tai unikalus būdas išmokti teisingai valytis dantis. Jis puikus, kadangi apjungia kasdienį dantų valymą su malonumu žaisti mobiliuosius žaidimus ir paverčia jūsų įprastą dantų šepetėlį į stebuklingą žaidimų valdiklį. PLAYBRUSH labai naudingas, kadangi paskatina vaikus valytis dantukus reguliariai, teisingai ir pakankamai ilgai. Jis patogus, nes gali būti lengvai pritaikomas prie bet kokio turimo dantų šepetėlio, o vienu įrenginiu gali dalintis visi šeimos nariai. PLAYBRUSH tikrai patiks ne tik mažiems vaikams, bet ir jų didesniems broliukams, tėvams ir netgi seneliams!

Pasidalinkite: