„Utoothia Sky“ žaidimas: prasideda nauji nuotykiai!

Utoothia Sky žaidimas. Po daugybės nepaprastų iššūkių ir nuotykių, mažasis dantų valymo herojus pagaliau įveikė Krobių armiją ir piktąjį Plakstą. Plaksta yra bjaurus žmones ėdantis monstras, kurio tikslas užvaldyti Utoothijos gyventojus. Tačiau mažojo dantų valymo herojaus dėka, Dantukų fėja ir toliau sėkmingai valdo Utoothijos karalystę. Deja, žmonės vis dar yra pakankamai silpni po pirmojo didžiojo mūšio, todėl mažasis dantų valymo herojus turi pririnkti naujų „sveikų dantukų“ žvaigždžių, kad sustiprintų Utoothijos gyventojus.

Ypatingosios „sveikų dantukų“ žvaigždės, kurios šviečia Utoothijos danguje, yra sveiki pieniniai dantukai, kurie iškrenta iš vaikų burnyčių, jiems augant. Dantukų fėja ieško pieninių dantukų Utoothijos karalystėje ir visus juos surenka. Kuomet atėjus laikui iškrenta pieninis dantukas, Dantukų fėja paguodžia vaikutį ir nuneša jo dantuką į Utoothijos dangų, kur jis pavirsta stebuklinga žvaigždele. Dabar, kai Plaksta – piktasis monstras, susiruošė pavogti dantukus-žvaigždes, mažasis dantų valymo herojus turi naują misiją.

Labai svarbu, kad herojus nugalėtų Plakstą ir surinktų dantukus-žvaigždes pirmasis. Savo urve, toli toli nuo Utoothijos, piktasis Plaksta rezga savo baisųjį planą. Jis vis dar įtūžes už pralaimėtą mūšį dėl stebuklingo Dantukų fėjos danties. Jo naujasis planas yra susilpninti Dantukų fėjos ir jos žmonių dantų būklę ir atimti jų jėgas. Kad tai įgyvendintų, jam reikia pavogti skraidančias „sveikų dantukų“ žvaigždes, kol jų dar nesurinko mažasis dantų valymo herojus. Dantukų fėja padovanoja herojui naują spalvingą lėktuvą. Su juo herojus gali lengvai rinkti skraidančias žvaigždes. Mažasis dantų valymo herojus dabar yra pasiruošęs kilti su savo spindinčiu šalmu ir spalvingu lėktuvu.

O tu, ar pasiruošęs leistis į naują nuotykį?

PLAYBRUSH – tai unikalus būdas išmokti teisingai valytis dantis. Jis puikus, kadangi apjungia kasdienį dantų valymą su malonumu žaisti mobiliuosius žaidimus ir paverčia jūsų įprastą dantų šepetėlį į stebuklingą žaidimų valdiklį. PLAYBRUSH labai naudingas, kadangi paskatina vaikus valytis dantukus reguliariai, teisingai ir pakankamai ilgai. Jis patogus, nes gali būti lengvai pritaikomas prie bet kokio turimo dantų šepetėlio, o vienu įrenginiu gali dalintis visi šeimos nariai. PLAYBRUSH patiks ne tik mažiems vaikams, bet ir jų didesniems broliukams, tėvams ir netgi seneliams!

Pasidalinkite: