„Utoothia Magic“ žaidimas: mes sugrįžome į Utoothija pasaulį ir čia vėl laukia daugybė nuotykių bei iššūkių!

Utoothia Magic žaidimas. Ilgą laiką Dantukų fėja ir Utoothijos gyventojai gyveno ramiai ir laimingai, bet staiga piktasis dantų monstras Plaksta pradėjo planuoti naujas atakas prieš gražiają karalystę.

Jis sukūrė naują Krobių armiją. Šį kartą jis nori išsiųsti violetinius vienaakius Korbius ir mėlynuosius super galingus Krobius kovoti į Utoothiją. Šie monstrai turi padėti jam pulti ir susilpninti Dantukų fėją. Plakstos tikslas – užgrobti karalystę ir paskandinti ją tamsoje. Jis nekenčia saulės ir negali gyventi dienos šviesoje. Būtent dėl šios priežasties jis nori užtemdyti karalystę.

Taigi, Dantukų fėja palieka karalystę ir išvyksta kovoti prieš Krobių armiją su savo stebuklinga lazdele. Ji susitinka Krobius labai įvairiose ir spalvingose vietose. Su savo stebuklinga lazdele ji gali sušaldyti ir nugalėti Krobius.

Kuo geriau Utoothijos gyventojai valo savo dantukus, tuo ryškesnė ir stipresnė saulė šviečia Utoothijoje, o Plakstos ir Krobių jėgos tampa silpnesnės. Jeigu visi savo dantis valysis reguliariai, Dantukų fėja sugebės nugalėti Krobius ir sėkmingai apginti savo karalystę

Dantukų fėjai reikia tavo pagalbos

Su laiku Dantukų fėja įgauna daugiau galių ir gali kovoti su Plaksta bei Krobiais. Plakstai tampa vis sunkiau pasiekti savo tikslą. Jis nori paskandinti Utoothiją tamsybėse ir užvaldyti karalystę. Lazerio spindulys, kurį skleidžia Dantukų fėjos stebuklingoji lazdelė, nuolat keičia spalvą ir galią kovoje prieš Krobius.

Kuomet kiekvienas savo dantukus valosi kruopščiai ir reguliariai, Dantukų fėja gali kautis prieš Krobius su savo spalvinga lazdele ir kitomis priemonėmis. Užšaldant bei mušant Krobius, ji tampa dar sėkmingesnė ir laimi naujus galios dantukus. Nors Dantukų fėja kovoja viena, tačiai jai labai svarbi gyventojų parama ir pagalba. Utoothijos žmonės tampa stipresni matydami jos pergales ir gali pagaminti Dantukų fėjai naujus įrankius sėkmingai kovai su Krobiais.

Jie visi padeda Dantukų fėjai. Kovodami kartu, jų jėgos susivienija ir nugali Krobius, o Plakstą pasiunčia į jo tamsųjį urvą. Piktasis milžinas Plaksta pagaliau pripažįsta pralaimėjimą ir pasitraukia į savo urvą, kurį vadina namais, toli toli nuo Utoothijos karalystės. Dabar Utoothija gali švęsti kartu su Dantukų fėja. Visi laimingi, kad kartu sėkmingai apgynė savo karalystę!

PLAYBRUSH – tai unikalus būdas išmokti teisingai valytis dantis. Jis puikus, kadangi apjungia kasdienį dantų valymą su malonumu žaisti mobiliuosius žaidimus ir paverčia jūsų įprastą dantų šepetėlį į stebuklingą žaidimų valdiklį. PLAYBRUSH labai naudingas, kadangi paskatina vaikus valytis dantukus reguliariai, teisingai ir pakankamai ilgai. Jis patogus, nes gali būti lengvai pritaikomas prie bet kokio turimo dantų šepetėlio, o vienu įrenginiu gali dalintis visi šeimos nariai. PLAYBRUSH patiks ne tik mažiems vaikams, bet ir jų didesniems broliukams, tėvams ir netgi seneliams!

 

Pasidalinkite: