JŪSŲ NURODYTU ADRESU

  • Siuntos pristatomos Jūsų pasirinktu adresu: į darbovietę, į namus ar į kitą patogiausiai pasiekiamą vietą. Pasirinkę vieną iš pristatymo būdų (su galimais prekių pristatymo būdais ir įkainiais galite susipažinti čia: Kaip pirkti?), užsakymo formoje turite nurodyti šiuos duomenis:
  • vardą ir pavardę;
  • tikslų pristatymo adresą;
  • pašto kodo indeksą;
  • mobiliojo telefono numerį ir el. pašto adresą;
  • kitas aplinkybes, kurios svarbios pristatymo įvykdymui (pvz.: koduotos durys, apsauga ir pan.).

Užsakytas prekes internetinėje parduotuvėje www.playbrush.lt pristatome visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Prekės pristatomos darbo dienomis nuo pirmadienio iki penktadienio. Taip pat prekes galime išsiųsti į užsienio valstybes.

Siunčiant per kurjerį, įprastai prekės yra pristatomos per 1-2 darbo dienas arba per 2-5 darbo dienas, jei pasirenkamas prekių išsiuntimo būdas registruotu paštu. Siunčiant į užsienį registruotu paštu, priklausomai nuo valstybės, į kurią siunčiama, galimas ilgesnis pristatymo terminas. Paaiškėjus, kad prekių siuntimas LR teritorijoje gali užtrukti ilgiau nei 5 darbo dienas (pvz., pritrūkus sandėlyje prekių), gavęs užsakymą www.playbrush.lt darbuotojas apie tai Jus informuos užsakymo formoje nurodytu el. paštu ar telefonu.

Pristačius prekes Pirkėjo nurodytu adresu, prekės perduodamos Pirkėjui arba kitam asmeniui (Pirkėjo nurodytam užsakymo formoje) tik pateikus asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

PREKIŲ PRIĖMIMAS

Priimdami užsisakytas prekes, patikrinkite siuntos būklę bei pasirašykite siuntos perdavimo-priėmimo dokumentą. Jei priimdami siuntą pastebite pakuotės pažeidimą, nedelsiant praneškite apie tai siuntą pristačiusiam kurjeriui, paprašykite surašyti pakuotės pažeidimų aktą ir, jei yra galimybė, padaryti nuotrauką (atsiųskite ją el. paštu: info@playbrush.lt). Priėmus užsakytą prekę ir pasirašius siuntos dokumente be pastabų, laikoma, kad siunta pristatyta laiku ir tvarkingai. Jums neatlikus šių veiksmų, mes neprisiimame atsakomybės dėl prekių pažeidimų, jeigu tokių pažeidimų atsiradimo pagrindas nėra gamyklinis brokas ir juos buvo galima pastebėti išorinės prekių apžiūros metu.

KITA INFORMACIJA

Apie užsakymo patvirtinimą ir vykdymą informuosime elektroniniu paštu.

Pirkinius gali atsiimti užsakymą apmokėjęs asmuo arba kitas asmuo, nurodytas užsakymo formoje, pateikus asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Būtinai išsaugokite sąskaitą faktūrą, kurią gausite su prekėmis. Ji bus reikalinga, jei nuspręsite grąžinti prekes.

Detalesnę informaciją apie pristatymo sąlygas galite gauti paskambinę telefonu +370 687 44849, +370 650 10070 arba el. paštu info@playbrush.lt bei perskaityti skiltyje “Pirkimo ir Privatumo sąlygos”.