Kur galima įsigyti „Playbrush“?

Šiuo metu išmanųjį dantų priežiūros įrenginį „Playbrush“ galite įsigyti mūsų el.parduotuvėje arba iš mūsų partnerių.

Labai kviečiame prisijungti prie mūsų Facebook paskyros (svarus.dantukai) ir pirmieji sužinokite apie naujienas, akcijas, konkursus ir pan.

Pradžiuginkite vaikučius ir pasilengvinkite sau gyvenimą su „Playbrush“!

Kas yra „Playbrush“?

„Playbrush“ yra pasaulyje pripažintas unikalus išmanusis įrenginys, kuris lengvai pritaikomas prie bet kokio rankinio dantų šepetėlio, paversdamas jį virtualaus žaidimo valdikliu. Jo pagrindinis tikslas – paskatinti vaikus žaismingai valytis dantis. Naudojant „Playbrush“, vaikus lengviau motyvuoti dantis valyti reguliariai, pakankamai ilgą laiką (ne trumpiau nei 2 minutes) ir svarbiausia – tai daryti taisyklingai.

Kurie mobilieji įrenginiai tinka „Playbrush“?

„Playbrush“ įrenginys veikia su iOS *, Android ** ir Amazon Kindle Fire mobiliaisiais prietaisais (išmaniaisiais telefonais ir planšetiniais kompiuteriais).

* Minimalūs reikalavimai: iPhone 4S / iPad 3 ir iOS 8
** Minimalūs reikalavimai: Android 4.4 KitKat plus BLE (Bluetooth Low Energy)

Kaip veikia „Playbrush“?

Tai šiek tiek magiška: Jūs tiesiog įstatote savo įprastą dantų šepetėlį į „Playbrush“ laikiklį, ir jis tuoj pat virsta į žaidimų valdiklį. Dabar Jūs galite pradėti žaisti žaidimus savo išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje, o „Playbrush“ įrenginys prie jo prisijungia automatiškai. Nuo šiol Jūsų vaikas (ar netgi Jūs pats) valydamiesi dantis galėsite įveikti linksmus ir pamokančius iššūkius. Detalesnę informaciją rasite naudojimo instrukcijoje.

  1. Įstatykite savo dantų šepetėlį į „Playbrush“ įrenginį.
  2. Išmaniajame įrenginyje paleiskite norimą žaidimą.
  3. Valykite dantis taip gerai, kaip tik galite, ir uždirbkite taškų.
  4. Tapkite dantų valymo profesionalu! 🙂

Kas yra „Playbrush“ ir kaip jis veikia detaliau rodoma šiame mūsų video.

Kokie dantų šepetėliai tinka „Playbrush“?

„Playbrush“ suderinamas su 95% rinkoje parduodamų rankinių dantų šepetėlių. Rekomenduojame nenaudoti dantų šepetėlių su labai plačiu kotu.

Ar elektriniai dantų šepetėliai tinka „Playbrush“?

Apgailestaujame, bet „Playbrush“ nesuderinamas su elektriniais dantų šepetėliais!

Kuo ypatingas „Playbrush“?

„Playbrush“ yra labai interaktyvus įrenginys (veiksmas+ reakcija), kuris matuoja dantų šepetėlio judėjimo greitį, trukmę ir poziciją, todėl užtikrinamas tiesioginis atgalinis ryšys. Žaidimų algoritmas sukurtas taip, kad vaikas būtų priverstas išvalyti visus dantis burnoje, o unikali apdovanojimų ir paskatinimų sistema motyvuoja vaikus dantis valyti reguliariai ir noriai ne trumpiau nei dvi minutes.

Kam skirtas „Playbrush“?

„Playbrush“ buvo sukurtas vaikams, kurie jau geba patys valytis dantis. Pagrinde tai vaikai nuo 3 iki 10 metų amžiaus. Nors mūsų žaidimai kuriami vaikams iki 12 metų, tačiau sulaukiame daug teigiamų atgarsių ir iš paauglių, jaunuolių, tėvų ir netgi senelių – visiems patinka valyti dantis naudojant „Playbrush“!

Kodėl vaikai taip mėgsta „Playbrush“?

Mūsų tikslas – paversti kasdienį dantų valymą smagiu užsiėmimu. Dėl šios priežasties jis buvo kuriamas kartu su vaikais. Siekiant sukurti visiškai naują ir labai patrauklų dantų priežiūros sprendimą, vaikai „Playbrush“ kūrime dalyvavo nuo pat pirmos dienos ir iki šiol prisideda prie tolesnio produkto vystymo.

Kodėl tėvai taip mėgsta „Playbrush“?

Bloga dantų priežiūra ne tik sukelia daugybę konfliktų ir diskusijų su vaikais, tačiau sukelia baimę odontologams ir lemia dideles išlaidas dantų gydymui. Nuo pat pradžių produktas buvo kuriamas dalyvaujant ir tėvams. Mes tikime, kad jis yra didelis tėvų pagalbininkas. Dėl pateikiamos statistikos tėvai gali ne tik lengvai stebėti, bet ir kontroliuoti vaikų dantų valymo kokybę.

Kodėl odontologai vertina „Playbrush“?

Tam, kad būtų užtikrintos teisingos dantų valymo technikos, vystant produktą, taip pat buvo aktyviai bendradarbiaujama ir su odontologais. Reguliarus „Playbrush“ naudojimas gali ženkliai sumažinti vizitų pas odontologus skaičių, nes tai puiki prevencija nuo blogos dantų priežiūros sukeliamų ligų.

Kodėl nemokote konkrečios dantų valymo technikos?

Skirtingi ekspertai pateikia skirtingas rekomendacijas dėl dantų valymo, ir tai priklauso nuo regiono ar amžiaus grupės. Be to, mes manome, kad technika nėra pagrindinė problema šiais laikais. Pagrindinė problema yra ta, kad vaikai valosi dantis nereguliariai, nepakankamai ilgai ir nepakankamai tiksliai. Būtent į šias tris problemas mes ir kreipiame didžiausią dėmesį – išvalyti visus dantis burnoje kasdien, du kartus per dieną ir tai daryti mažiausiai 2 minutes. Mes labai rekomenduojame šeimoms pakalbėti su odontologais apie geriausias dantų valymo technikas – jos visos puikiai veikia su „Playbrush“ ir mūsų žaidimais.

Kodėl naudojate žaidimus?

Mes tvirtai įsitikinę, kad žaidimai sukuria stiprią motyvaciją ir malonius įspūdžius. Kadangi dauguma vaikų labai nenoriai valosi dantis ir bijo odontologų, mes siekiame sukurti pozityvesnį požiūrį į dantų priežiūrą. Dėl šios priežasties mes naudojame žaidimus, kuriuose galima aktyviai dalyvauti valantis dantis ir taip paskatinti vaikus geriau rūpintis savo dantukais. Apsilankykite skyrelyje Žaidimai, norėdami rasti daugiau informacijos.

Ar man reikia pirkti atskirus „Playbrush“ įrenginius kiekvienam vaikui?

Visiškai ne! „Playbrush“ yra skirtas dalintis. Prie „Playbrush“ galite prijungti skirtingus dantų šepetėlius ir žaidimų programėlėse sukurti skirtingas paskyras. Kadangi daugumoje šeimų auga po keletą vaikų, todėl vienu įrenginiu galės dalintis net iki 8 asmenų.

O kaip problema, kad vaikai praleidžia dar daugiau laiko prie ekranų?

Mes manome, kad naudoti šiuolaikines technologijas geriems tikslams yra tikrai geras sprendimas, pvz., naudoti mobiliąsias programėles mokymosi tikslais, ir ypač jei jos yra žaismingos ir vaikams patrauklios. Visada yra galimybė sutrumpinti laiką mobiliųjų įrenginių naudojimui dėl kitų priežasčių tam, kad būtų galima šį laiką panaudoti naudingiems tikslams. Mūsų tvirtu įsitikinimu, 4 minutės per dieną, skirtos dantų valymui žaidžiant mūsų žaidimus, tikrai nepakenks vaikams 🙂

Ar mano mobilusis įrenginys yra saugus naudojant „Playbrush“?

Atliekant testus su šimtais vaikų, nenukentėjo nė vienas mobilusis prietaisas. Tačiau, žinoma, šiek tiek rizikos visada yra. Dėl šios priežasties, mes labai rekomenduojame vonioje naudoti mobilaus įrenginio laikiklį (yra komplekte). Jis puikiai apsaugos Jūsų išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį, kol vaikai entuziastingai valysis dantis.

Prašome paspausti čia, jei norite pažiūrėti, kaip naudotis „Playbrush“!

Turite kitokių klausimų?

Keletas išeičių: