Kiek yra žaidimų?

2015 m. lapkričio mėnesį buvo sukurtas pirmasis „Utoothia“ žaidimas, siekiant išlaikyti vaikų susidomėjimą kasdieniam reguliariam dantų valymui. Mūsų antrasis žaidimas buvo sukurtas 2016 m. kovo mėn., trečiasis  – 2016 m. gegužę, ketvirtasis – 2016 m. rugsėjį, o penktasis – 2017 m. pavasarį. Šiuo metu yra prieinami 8 žaidimai, statistikos ir dantų valymo vedlio programėlės.

Kaip atsisiųsti „Playbrush“ žaidimus?

„Playbrush“ žaidimus galima atsisiųsti į iOS, Android ir Kindle Fire įrenginius. Tiesiog savo mobiliuose prietaisuose (išmaniuosiuose telefonuose arba planšetiniuose kompiuteriuose) nueikite į  „App Sore“ arba „Play Store“ parduotuves ir ieškokite “Playbrush” aplikacijos. Tokiu būdu galėsite surasti mūsų žaidimus. Šiuo metu prieinami 4 nemokami žaidimai.

Likusieji žaidimai bei statistikos stebėjimo programėlė šiuo metu yra mokami (galėsite juos paleisti užsisakius abonementą, kaina 3,99*eur/mėn.).

*žaidimų kainas nustato ir reguliuoja gamintojas.

Nuo kurio žaidimo rekomenduojate pradėti?

3-5 metų vaikams siūlome pradėti nuo žaidimų „Utoothia Sky“ arba „Utoothia Paint“. Žaidimai „Utoothia“, „Utoothia Dance“ ir „Utoothia Magic“ yra labiau skirti vaikams nuo 6 iki 12 metų amžiaus.

Ar „Playbrush“ veiks su mano vaiko turimu Kindle Fire?

Taip, Amazon’s Kindle Fire HD yra palaikomas. Tiesiog atsisiųskite mūsų žaidimus iš „Amazon App Store“.

Ar „Playbrush“ veiks su telefonu, palaikančiu Windows operacinę sistemą?

Deja, šiuo metu „Playbrush“ yra nesuderinami su Windows mobiliaisiais įrenginiais!

Kaip aš galiu stebėti vaiko dantų valymosi progresą?

Informaciją, kaip jūsų vaikams sekėsi valytis dantis, galite rasti kiekvieno žaidimo „Statistikos“ skyrelyje. Tiesiog pasirinkite savo vaiko paskyrą ir paspauskite statistikos (Stats) mygtuką meniu srityje. Taip pat yra galima speciali tėvų programėlė, kuri parodo visų žaidimų pilną dantų valymosi statistiką (prieinama, įsigijus abonementą, kurio kainas ir sąlygas nustato ir reguliuoja gamintojas).

Dantis valausi tinkamai, bet žaidimas nereaguoja taip, kaip turėtų. Kodėl?

„Playbrush“ naudoja judesio daviklius, kad įvertintų judesius valantis dantis. Siekiant užtikrinti, kad viskas veiktų tinkamai, prašome teisingai įstatyti dantų šepetėlį į „Playbrush“ įrenginį ir sekti žaidimo instrukcijas. Taip pat svarbu įkrauti įrenginį bent kartą per mėnesį, kad būtų užtikrinamas geras ryšys per Bluetooth.

Kas yra „Playbrush“ išmanusis įrenginys ir kaip jis veikia, galite pažiūrėti šiame video.

Ar galiu lenktyniauti su kitais šeimos nariais?

Taip, „Playbrush“ suteikia galimybę lenktyniauti tarpusavyje visiems šeimos nariams.  Taip pat galite lenktyniauti ir globaliu mastu su kitais žmonėmis pasaulyje, kurie naudojasi „Playbrush“. Žiūrėkite mūsų video detalesnei informacijai.

„Playbrush Family“ („Playbrush šeima“) – kaip prisiregistruoti?

Prašome pažiūrėti mūsų video, kaip prisiregistruoti „Playbrush Family“ programėlėje.

„Playbrush Family“ – kaip sukurti paskyrą?

Prašome pažiūrėti mūsų video, kaip sukurti paskyrą „Playbrush Family“ programėlėje.

Turite kitokių klausimų?

Keletas išeičių: