Kaip įkrauti „Playbrush“ įrenginį?

Norėdami įkrauti savo „Playbrush“ įrenginį, atskirkite jo baltą pagrindą nuo spalvoto laikiklio, prie baltojo pagrindo prijunkite USB kabelį. Kol kraunamas, įrenginys mirksės raudonai. Krauti pakanka 4-6 valandas. Dabar Jūsų „Playbrush“ įrenginys yra pilnai įkrautas ir paruoštas naudoti!

Kaip dažnai reikia krauti „Playbrush“?

Naudojant reguliariai, „Playbrush“ įrenginį reikės įkrauti maždaug kas 3-4 savaites. Žinoma, jei tuo pačiu įrenginiu naudojasi daug šeimos narių, įkrauti jį gali tekti ir dažniau.

Kaip įstatyti rankinį dantų šepetėlį į „Playbrush“?

Dantų šepetėlio kotelį tvirtai įstatykite į „Playbrush“ laikiklį. Patikrinkite, ar visos trys įrenginio rodyklėlės yra vienoje vertikalioje linijoje su šepetėlio šereliais.

Kaip įjungti „Playbrush“?

„Playbrush“ įrenginį įjunkite keletą kartų jį stipriai pakratydami vertikalia kryptimi. Kai jis įsijungs, sužybsės geltona lemputė. Jei įrenginys neįsijungia, arba mirkčioja žalia ir raudona spalva, gali būti, kad išsikrovė baterija. Prašome pakrauti ir po keletos valandų vėl galėsite naudoti savo „Playbrush“ įrenginį.

Kaip prijungti „Playbrush“ prie mobiliojo telefono per Bluetooth?

Savo telefone įjunkite Bluetooth funkciją, tuomet paleiskite pageidaujamą „Utoothia“ žaidimą. Įsitikinkite, kad „Playbrush“ įrenginys yra aktyvus, t.y. mirkčioja indikatoriaus lemputė. Palaukite keletą sekundžių. Jei „Playbrush“ neprisijungia automatiškai, paspauskite prisijungimo (angl. Connect“) mygtuką telefono ekrane.

Čia rasite trumpą video, kuriame parodytas prijungimo procesas.

Kodėl neįmanoma prisijungti per Bluetooth?

Jūs įsijungėte žaidimą, pakratėte „Playbrush“ įrenginį, kol pradėjo mirksėti indikatoriaus lemputė, bet „Palybrush“ vistiek neprisijungia?

Prašome pabandyti tolesnius žingsnius telefono/planšetinio kompiuterio sėkmingam prijungimui:

Yra labai svarbu neprijungti „Playbrush“ įrenginio prie Jūsų mobilaus įrenginio per Bluetooth nustatymus, kadangi „Playbrush“ prisijungia automatiškai prie mūsų žaidimų.

Jei naudojate Android telefoną ar planšetinį kompiuterį su Android 6.0, įsitikinkite, kad programėlei suteikėte vietos nustatymo teises. Žr. klausimą „Kaip įgalinti vietos nustatymo teises Android 6.0?“

Jei vis dar turite problemų prijungiant „Playbrush“, prašome išbandyti tolesnius žingsnius:

 1. Išjunkite Bluetooth funkciją.
 2. Išinstaliuokite programėlę.
 3. Perkraukite išmanųjį telefoną/planšetinį kompiuterį.
 4. Atsisiųskite vėl programėlę.
 5. Įjunkite Bluetooth funkciją (bet nustatymuose nesuporuokite telefono su „Playbrush“ įrenginiu)
 6. Aktyvuokite „Playbrush“ įrenginį, jį pakratydami, kol sumirksės indikatoriaus lemputė.
 7. Paleiskite programėlę ir „Playbrush“ prisijungs automatiškai.
Kaip įgalinti vietos nustatymo teises Android 6.0 mobiliuosiuose įrenginiuose?

„Google“ pakeitė vietos nustatymų leidimų prašymus Android 6.0 operacinei sistemai. Jei prieiga prie vietos nustatymų yra užblokuota, Bluetooth funkcija neveiks. Todėl prieš paleisdami programėlę pirmą kartą, kuomet sistema paprašys suteikti vietos nustatymo teises, jūs turite jas suteikti.

Jei prašymas suteikti teises nebuvo pateiktas arba jei jūs nesuteikėte šių teisių, jūs galite jas suteikti savo mobilaus įrenginio nustatymuose. Sekite tolesnes instrukcijas:

 1. Atverkite „Nustatymus“ (angl. „Settings“)
 2. Raskite „Programas“ (angl. „Application“)
 3. Atverkite „Programų tvarkyklę“ (angl. „Application Manager“)
 4. Pasirinkite žaidimą
 5. Paspauskite „Leidimus“ (angl. „Permissions“)
 6. Įsitikinkite, kad vietos nustatymai (angl. „Location“) yra įjungti.
Kodėl mano „Playbrush“ daugiau nemirksi?

Jūsų „Playbrush“ įrenginys gali būti įsijungęs į kelionės režimą. Tiesiog jį porą kartų pakratykite rankoje ar trinktelėkite į kietą paviršių ir indikatoriaus lemputė pradės mirksėti.

Jei tai nepadeda, atlikite tolesnius 3 žingsnius:

 • Pakraukite „Playbrush“ įrenginį 1-2 minutes.
 • Atjunkite pakrovimo kabelį.
 • Tada vėl prijunkite kabelį ir kraukite savo „Playbrush“ maždaug 6 valandas.
Ar „Playbrush“ yra atsparus vandeniui?

„Playbrush“ buvo sukurtas ir išbandytas kaip vandeniui atsparus įrenginys, panašiai kaip elektrinis dantų šepetėlis. Tačiau mes negalime garantuoti, kad vanduo tikrai nepadarys jokios žalos įrenginiui – todėl nerekomenduojame jo naudoti maudantis vonioje ar po dušu.

Ar „Playbrush“ yra saugus mano vaikams?

Kuriant produktą buvo atlikti bandymai su 300 vaikų ir saugumas visada buvo pirmoje vietoje. „Playbrush“ yra sukurtas vaikams, vyresniems nei 3 metai, naudojant vaikams draugiškas ir saugias medžiagas, elektronikos komponentus ir dydį. Produktas gaminamas Austrijoje ir yra sertifikuotas.

Prašome paspausti čia, jei norite pažiūrėti kaip naudotis „Playbrush“!

Turite kitokių klausimų?

Keletas išeičių: